Król Prania jest wszędzie! Pojawił się również na baliku karnawałowym zorganizowanym przez Związki Zawodowe Pracowników Policji i Policjantów działające przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie.

Blisko 100 dzieci wraz ze swoimi rodzinami wzięło udział w baliku karnawałowym zorganizowanym przez Związki Zawodowe Pracowników Policji i Policjantów działające przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Na milusińskich czekało mnóstwo atrakcji, a na zakończenie spotkania na saniach wypełnionych prezentami przybył gość z dalekiej Północy – Święty Mikołaj!

Dorosłe już dziś dzieci mundurowych z łzą w oku wspominają czasy, kiedy rokrocznie uczestniczyły w „służbowych” spotkaniach mikołajkowych wraz ze swoimi rodzicami. Dzieci przebierały się w stroje karnawałowe, tańczyły i bawiły się przy muzyce, odbierały paczkę słodyczy od Świętego Mikołaja, siadając na jego kolanie do wspólnego zdjęcia.

Wraz z tymi wspomnieniami narodziła się w organizatorkach myśl przywołania ich na żywo. I tak 8 stycznia br. w sali gimnastycznej Jednostki Wojskowej w Lesznie odbył się po wielu latach balik karnawałowy dedykowany dla dzieci policjantów i pracowników policji. Organizatorem spotkania były Związki Zawodowe Pracowników Policji i Policjantów działające przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie.

W spotkaniu uczestniczyło blisko 100 dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji, konkurencji, zabaw na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Gośćmi specjalnymi byli żużlowiec Dominik Kubera oraz maskotka Byczka klubu Fogo Unia Leszno. Dużym zaciekawieniem zarówno dzieci jak i dorosłych cieszył się pokaz przygotowany przez przewodników psów służbowych.

Na koniec spotkania na saniach wypełnionych podarkami przybył Święty Mikołaj. Dzieci były zachwycone, na ich twarzach malowały się niegasnące uśmiechy. Impreza powstała z myślą o stworzeniu atrakcji dla dzieci, jednak jak się okazało była to doskonała okazja do zintegrowania policyjnych rodzin oraz przeniesienia się na parę godzin do czasów własnego dzieciństwa.

W tym miejscu Król Prania chciałby podziękować zaufanemu Partnerowi i Przedstawicielowi oraz zachęcić do zakupów w sklepie internetowym:

Sklepy Krzyś logo

Źródło:

http://www.leszno.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3230