Król Prania z dumą informuje, że jego produkty w dniu dzisiejszym są szeroko prezentowane na 10. Kongresie Rynku FMCG w hotelu Hilton Double Tree w Warszawie. Jak o kongresie piszą jego organizatorzy:

„Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu).

Nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów biznesowych sprzyja dodatkowo unikalny system spotkań „face to face” przedstawicieli handlu z partnerami kongresu, aranżowanych przez organizatora. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają dotarcie do osób podejmujących decyzje, z którymi kontakt na co dzień jest utrudniony.

W ramach kongresu jest także organizowany prestiżowy plebiscyt Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. Co roku na łamach miesięcznika oraz na portalu wiadomoscihandlowe.pl pojawia się Kwestionariusz zgłoszeniowy, który wypełniają kandydaci. Co roku do konkursu zgłasza się kilkaset sklepów. Miło nam także poinformować, że Król Prania jest jednym z fundatorów nagród w tym plebiscycie.

Mamy nadzieję, że Król Prania nawiąże wiele nowych kontaktów na kongresie, dzięki którym nasze produkty będą jeszcze szerzej dostępne w najbardziej znanych sieciach handlowych i nie tylko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!