Targi IAW, czyli Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych dwa razy w roku odbywają się w Niemczech w Kolonii. Są to najważniejsze europejskie targi produktów hurtowych, promocyjnych oraz najnowszych trendów w dziedzinie handlu. Nasi przedstawiciele mieli ogromną przyjemność wystawienia swojego stoiska i zaprezentowania oferty wszystkim odwiedzającym.

Zainteresowanie wymienionymi wyżej markami okazało się ogromne, gdyż przy wystawie przez wszystkie dni było naprawdę tłoczno. Goście z chęcią zapoznawali się z ofertą, dopytywali przedstawicieli o szczegóły współpracy. Udział w targach IAW był doskonałą okazją do promowania oferty jeszcze szerszemu gronu handlowców, hurtowników i importerów, gdyż to głównie dla takich firm organizowane są Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych.

Wszystkie dni upłynęły w bardzo miłej atmosferze, co bardzo dobrze rokuje na przyszłą, owocną współpracę z wieloma kontrahentami. Gwarantujemy też, że sprzedawane przez naszą firmę produkty pojawią się jeszcze niejednokrotnie na targach IAW, ale również innych, organizowanych w Polsce i za granicą. Do zobaczenia!