Der Waschkönig dostrzegany jest przez coraz większą liczbę osób, dla których liczy się przede wszystkim jakość i skuteczność chemii wykorzystywanej w domu. Szeroki asortyment Króla Prania dodatkowo pozwala sprostać oczekiwaniom każdego klienta – w ofercie dostępne są proszki do prania, kapsułki czy np. żele. Wartość tej renomowanej marki dostrzegły też portale internetowe, które z aprobatą polecają oryginalną chemię niemiecką swoim czytelnikom. Niżej przedstawiamy wybrane artykuły, do których przeczytania serdecznie zachęcamy.

Moda i Ja – portal nowoczesnej kobiety
Jaki środek do prania wybrać?

„Pranie jest czynnością, którą wykonuje się w każdym domu. Warto zatem dowiedzieć się, jakie środki do prania dostępne są w sklepach i które z nich są warte uwagi.”

Akademia troskliwej mamy
Ujawniamy najlepsze sposoby na efektywne pranie

„Prać skutecznie, trzeba umieć. Dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć. Żeby nasze pranie było efektywne, czyli zakończyło się tym, że nasze ubrania będą czyste, wystarczy przestrzegać pewnych podstawowych zasad.”

Gdzieciaki
Sprawdzone sposoby na pozbycie się plam

„Czy to lato, gdy jemy więcej lodów i pijemy soków oraz innych napojów, czy to jesień, wiosna albo zima, nie unikniemy poplamienia ubrań. Na szczęście specjaliści już jakiś czas temu wymyślili, jak można sobie skutecznie poradzić z plamami. Walka nie zawsze jest łatwa i zwycięska, ale warto ją podjąć.”

Piękno jest w Tobie
Waschkonig, Czyli Niemiecka Chemia Na Każdą Kieszeń

„Obecnie środki piorące dostępne na rynku są masowo sprowadzane i produkowane w różnych krajach. Wybór konkretnego produktu utrudniony jest przez pojawianie się nowych towarów i bardziej przekonujących reklam.”

Kochana mama
Kapsułki Waschkonig – wygodne pranie w rozsądnej cenie

„W całym szeregu różnych środków piorących klienci mają coraz większe oczekiwania co do jakości prania, właściwości antyalergicznych i ochrony środowiska naturalnego.”

Pasaż mamy
Proszki Waschkonig – ciekawa alternatywa dla najbardziej znanych marek

„Spośród różnych środków piorących warto zwrócić uwagę na markę Waschkonig, która jest dostępna w coraz większej ilości polskich sklepów oraz w Internecie. Poza tym, wiele osób przywozi ją prosto od naszych zachodnich sąsiadów.”

Uroda i zdrowie
Waschkonig – środki piorące od Króla Prania

„Ubrania, aby mogły na długo zachować swój niepowtarzalny wygląd, muszą być prane w środkach wysokiej jakości. Od wielu lat Polacy chętnie kupują chemię niemiecką. Duża cześć z nas uważa ją za najlepszy wybór z możliwych. Jednym z polecanych marek jest Waschkonig. Dlaczego nazywany jest Królem Prania?„