Jako że zaprezentowany niedawno proszek do prania o zapachu lawendy cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów, Król Prania postanowił wprowadzić do oferty również uniwersalny żel do prania Der Waschkönig Lavendel Frische.

Żel jest bardzo wydajny, gdyż butelka 4,9 l wystarcza na wykonanie nawet 140 prań. Z łatwością rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Der Waschkönig efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny, lawendowy zapach. Dzięki swojej sile poradzi sobie z zabrudzeniami nawet na krótkich, oszczędnych programach prania. Nowa formuła zawarta w żelu, wspomaga proces prania w zimnej wodzie i tym samym pomaga chronić tkaniny przed zniszczeniem.

Żel sprawia, że włókna tkanin zostają wygładzone, co powoduje, że brud trudniej się na nich osadza, a powstałe zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia.

Der Waschkönig Lavendel Frische w swoim składzie posiada środki chroniące elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia. Zakres temperatur prania od 20 do 90°C.

Wypatrujcie go w najbliższych sklepach stacjonarnych oraz oficjalnym sklepie krolestwosprzatania.pl!